http://www.karcher-apeks.pl/

PRODUKTY

Najczęściej kupowane

Sprzedaję na Allegro Polub nas na Facebooku Nasz blog
utrzymanie-terenow-zielonych szczotka-reczna pistolet-EASY!Force nowe-myjki-do-okien nowa-szorowarka-BD-30-4-C-Bp-Pack Nowe odkurzacze profesjonalne myjki-wysokocisnieniowe-full-control

Wypożyczalnia

Firma BCC Apeks oferuje Państwu wypożyczanie oferowanych przez nas produktów w celu czyszczenia odpowiednich do urządzenia powierzchni. Przy wypożyczaniu urządzeń pobierana jest kaucja w wysokości 1000 zł gotówką (z wyjątkiem parownicy - 200 zł gotówką). Ponadto do odkurzacza należy doliczyć koszt worków, a do szorowarki należy doliczyć koszt detergentu. Do podanych cen doliczamy 23% VAT. Opłata naliczana jest wg stawki za jedną dobę wypożyczenia. Kaucje pobierane są z góry. Urządzenia podlegają zwrotowi w określonym wcześniej terminie. Wypożyczający ma obowiązek używania maszyny zgodnie z przeznaczeniem. W wypadku niezwrócenia sprzętu w ustalonym terminie doliczona zostaje odpłata za każdą następną dobę  na zasadach ogólnych. W wypadku rozwiązania umowy sprzęt należy zwrócić w stanie niepogorszonym.  Zwrot sprzętu następuje bez odrębnego wezwania pod rygorem dochodzenia zapłaty pełnej kwoty wartości sprzętu i dodatkowo zatrzymania pełnej kwoty kaucji, gdyż urządzenie zostanie uznane za sprzedane na rzecz wypożyczającego.  Odbioru urządzenia od wypożyczającego dokonuje się w miejscu wypożyczenia, czyli w BCC Apeks na ul. Bystrzańska 92a w Bielsku-Białej. W przypadku stwierdzenia wad i uszkodzeń w wyniku niewłaściwej obsługi urządzenia, wypożyczający pokrywa wszelkie koszty naprawy.

Cennik wypożyczenia urządzeń firmy Kärcher :

  • urządzenie wysokociśnieniowe zimnowodne
80 zł / doba
  • urządzenie wysokociśnieniowe gorącowodne
100 zł / doba
  • odkurzacz przemysłowy sucho/mokro
60 zł / doba
  • szorowarka z odsysaniem
160 zł / doba
  • odkurzacz piorący
80 zł / doba
  • parownica

40 zł / doba

 

Oferta specjalna!

Jeżeli po wypożyczeniu parownicy zdecydują się Państwo na zakup u nas parownicy marki Kärcher to zwracamy koszty wypożyczenia u nas tego urządzenia.


 

wypozyczalnia sprzetu